Каталог статей
Каталог статей
Кухни на заказ

Кухня «Колор-Мікс» - хіт останніх років серед українських споживачів

 

 

Пошук якісної і підходящої за ціною кухні може розтягнутися на кілька місяців. Коли ходиш по меблевих магазинах, переглядаєш онлайн-каталоги і буклети, майже завжди залишаєшся чимось незадоволений: непрактично розташовані шафки, занадто просте оформлення, неякісні матеріали, завищена вартість - словом, хіба мало яка може бути причина, але ідеал знайти дуже складно. Складно до тих пір, поки ви не зустрінете кухню Колор-Мікс вітчизняного виробництва. Так може, варто відразу з неї почати?

 

Що собою являє даний кухонний гарнітур

 

Кухня «Колор-Мікс» - це красивий і надійний гарнітур вітчизняного виробництва - меблевої фабрики VIP-Master. При створенні цієї кухні орієнтувалися на два основних параметри - доступну вартість і практичність, не забувши попутно і про вишуканий зовнішній вигляд. В результаті вийшла відмінна модульна кухня, яка підійде кожному. Ознайомитися з дизайном кухні і оглянути короткі характеристики кухні можна на сторінці http: //mebliko.kiev. ua /kuxnya-kolor-mix , там же є і інформація про вартість та умови придбання.

 

Матеріали для кухні використані самі ходові, які за багато років підтвердили свої відмінні експлуатаційні якості. Корпус гарнітура - ДСП, надійний, міцний і при цьому легкий і доступний матеріал. Фасади виконані з фарбованого МДФ, причому клієнт може вибрати одну з чотирьох кольорів корпусу (сірий металік, горіх, клен, білий), а також один з дванадцяти кольорів фасаду, серед яких є як звичне і спокійні тони (сірий, шоколадний, ваніль), так і більш незвичайні, яскраві і помітні - помаранчевий, сливовий, салатовий, червоний. До речі, саме різноманітність кольорів і дало назву цьому кухонного гарнітуру.

Важлива перевага кухні колор-міксvipmaster також і в тому, що вона модульна. Це означає, що ви можете купити тільки ті предмети гарнітура, які необхідні вам. Проблеми з багатьма кухонними наборами меблів в тому, що їх конфігурацію міняти не можна: ви купуєте строго певна виробником кількість тумб, ящиків та інших елементів. Тут же ви можете придбати будь-яку кількість елементів, які потрібні саме вам. Навіть розміри тумб можна міняти, якщо стандартні не вписуються в вашу кухню. Для зручності підбору компонентів гарнітура до замовника виїжджає заміряє, який допомагає визначити оптимальну конфігурацію і точно адаптувати її під приміщення.

 

Часта проблема кухонних гарнітурів - це неякісна фурнітура. Ручки з часом відвалюються, петлі розхитуються, дверцята нещільно закриваються - ці «симптоми» знайомі майже всім. Цей момент виробники кухонь Колор-Мікс також врахували і використовують якісну фурнітуру німецького виробництва з гарантією терміну служби. Якщо ж ви віддаєте перевагу вико